Bone Tomahawk western o kanibalach

Bone Tomahawk – Film Bone Tomahawk to interesujące połączenie horroru z z westernem. Dwóch rabusiów dokonuje mordu i grabieży gdzieś na pustkowiach dzikiego zachodu. W trakcie ucieczki przypadkiem wkraczają na cmentarzysko tajemniczego plemienia kanibali. Bandyta, który ocalał przybywa do niewielkiego, sennego amerykańskiego miasteczka. W czasie nocnego napadu przestępca i kilku mieszkańców miasta zostaje uprowadzonych. Wszystkie ślady wskazują, że zostali porwani przez żyjące na odludziu plemię krwawych kanibali.

Opinia Straszne Horrory

Bone Tomahawk to całkiem udany western z elementami horroru, które są jednak tylko dodatkiem do filmu. Ciekawa historia od początku do końca trzyma w napięciu, choć akcja nie pędzi na złamanie karku, to scenariusz filmu jest na tyle interesujący, że podtrzymuje uwagę widza.
Realistyczna scenografia, bardzo ciekawe postacie i świetna gra aktorów sprawiają, że warto poświęcić swój czas na obejrzenie tego dzieła. Film zdecydowanie dla fanów horrorów, które bardziej opowiadają ciekawą historię, a mniej przerażają.

Zwiastun filmu Bone Tomahawk